Základní škola a Mateřská škola Popice okres Břeclav příspěvková organizace

Informace k zápisu dětí do MŠ naleznete zde

Digitalizujeme školu

V rámci Investice č.2: Vybavení škol digitálními technologiemi z komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace z Národního plánu obnovy vynaložila škola finanční prostředky k dosažení cíle č. 173 zakoupením IT zařízení do školního fondu mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky (prevence digitální propasti).

Primární prevence duševních poruch u dětí v období rané adolescence

Projekt Čtení pomáhá

Projekt Čtení pomáhá rozdělí každý rok 10 milionů korun na dobročinné účely.

Projekt Čtení pomáhá

Projekt Ovoce do škol

Hlavním cílem tohoto projektu je především přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit zdravé stravovací návyky ve výživě dětí, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny.

Projekt Proskoly.cz

Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a středních škol, kteří stojí před rozhodováním, jaký si vybrat studijní obor nebo kam se vydat ve své další profesní specializaci.

Projekt Školní mléko

Tento projekt je finančně podporován EU a jeho hlavním úkolem je podpořit spotřebu mléka a mléčných výrobků u dětí. V rámci tohoto dotovaného programu si mohou děti každý den zakoupit mléčné výrobky za zhruba poloviční cenu než v běžném obchodě.

Projekt Zdravá pětka

Zdravá Pětka je celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy.

Aktivni-skola-certifikat-300x213

Chladno a večerní mlhy v máji, hojnost ovoce a sena dají.

Na mokrý květen přichází suchý červen.

Svátek má Nataša

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den muzeí

Zítra má svátek Ivo

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Den památky obětí nemoci AIDS